Finał szkolnej akcji „Paczka na Kresy” – Wielkanoc 2024

27 marca 2024

Szkolne Koło Wolontariatu w marcu zorganizowało w naszej szkole, kolejną charytatywną zbiórkę produktów żywnościowych i środków higienicznych dla naszych Rodaków na Kresach w ramach XVI społecznej akcji „Paczka na Kresy”.  Zespół Szkół nr 3 w Wyszkowie od wielu lat aktywnie współpracuje z Fundacją „Kresy w Potrzebie” a przewodnikiem tych akcji jest pani E. Michalik. Klasa 1 TP pod opieką pani J. Zawieruchy podsumowała liczebnie całą zbiórkę. Wszystkie zebrane produkty i artykuły zostały przygotowane do transportu i dostarczone fundacji w Warszawie. Dziękujemy bardzo serdecznie Wszystkim osobom, które włączyły się w tegoroczną już XVI edycję darów dla Kresowian.
Dziękujemy wolontariuszom, wychowawcom klas i uczniom a szczególnie: 1 LEA, 1 LEB, 2 LEO/LI, 3 LZ, 3 TP/TR, 4 TP/TR za klasowe zbiórki żywności i zaangażowanie.

Dziękujemy bardzo serdecznie szanownej Dyrekcji ZS 3 za objęcie patronatu nad całą akcją, wsparcie i hojność.

Szkole Koło Wolontariatu ZS3

Odnośniki