III miejsce Kacpra Dziubiela w Wyszkowskim Dyktandzie

11 kwietnia 2024

11 kwietnia 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Wyszkowie odbył się wojewódzki etap konkursu ortograficznego Wyszkowskie Dyktando. Wzięło w nim udział 29 uczestników z klas VII i VIII podstawowych z powiatu wyszkowskiego i węgrowskiego oraz 15 uczestników ze szkół ponadpodstawowych z powiatu wyszkowskiego i powiatu węgrowskiego. Autorką finałowych testów dyktand była dr Beata Żywicka z Instytutu Językoznawstwa i Literaturoznawstwa Uniwersytetu w Siedlcach.

ZS3 dzielnie reprezentowali uczniowie klas drugich: Oliwia Dzięcioł, Kacper Dziubiel i Wiktor Zalewski.

Uczeń naszej szkoły – Kacper Dziubiel z 2LI – zajął III miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych w Wyszkowskim Dyktandzie!

Uroczyste wręczenie nagrody nastąpi w czerwcu w czasie Wyszkowskiego Dnia Nauki.

Gratulujemy Kacprowi i życzymy dalszych sukcesów!

Karolina Mickiewicz

 

Zobacz więcej zdjęć  [Tuba Wyszkowa]

 

III miejsce Kacpra Dziubiela w Wyszkowskim Dyktandzie

Odnośniki