Konkurs Biologiczny w ZS3 „Od genu do cechy”

5 czerwca 2020

5 czerwca 2020r w naszej szkole odbył się konkurs biologiczny pt.: „Od genu do cechy”

zorganizowany przez uczennicę ZS3 w Wyszkowie im. Jana Kochanowskiego Julię Banaszek
z klasy I LOL w ramach projektu stypendialnego: „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka.”  Pod patronatem Dyrektora Zespołu Szkół Nr 3 w Wyszkowie Pana Adama Mickiewicza.

Rozgrywka była przeznaczona dla uczniów klas pierwszych liceum ogólnokształcącego i technikum.

Ze względu na sytuację związaną z pandemią konkurs odbył się w formie elektronicznej.

Konkurs składał się z dwóch etapów:

• etap pierwszy- krzyżówka
  • etap drugi- test

Łącznie można było zdobyć 77 punktów.

Wyniki:

1-miejsce – Wiktoria Gaszczyńska – kl. 1 TE – 67,5p.

2-miejsce – Patryk Laska – kl. 1 TE -62 p.

3-miejsce Eliza Kopka- kl. 1 LOI-   60,5p.

Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za chęć wzięcia udziału w konkursie,  nagrody zostaną wręczone zwycięzcom przy najbliższej okazji spotkania w szkole.

Konkurs Biologiczny w ZS3 "Od genu do cechy"Konkurs Biologiczny w ZS3 "Od genu do cechy"

Julia Banaszek

Agnieszka Zdrojewska