Konkurs fotograficzny pod nazwą „Kalejdoskop nadziei 2020”

6 października 2020

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących „Nadzieja” w Krakowie zaprosiło dzieci i młodzież całego kraju do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Konkurs miał być spojrzeniem ich oczami  na okres pandemii w Polsce, życia w domu w czasie kwarantanny wiosną 2020 roku. Dostrzeżeniem wielkiego oddania ludzi, którzy nieśli innym nadzieję oraz utrwalaniem na zdjęciach aktów patriotyzmu i działań na rzecz Polski i Polaków w trudnym dla społeczeństwa czasie pandemii. Celem konkursu było również rozwijanie wśród młodzieży kreatywności, wrażliwości artystycznej i spojrzenia na otaczającą rzeczywistość przez pryzmat wydarzeń zachodzących w Polsce wiosną 2020 roku. Uczniowie obecnej klasy 2 LE4 odpowiedzieli na zaproszenie odsyłając prace w postaci zdjęć.

Spośród  136 nadesłanych prac nagrodzone zostały zdjęcia uczennic z naszej szkoły:

Małgorzaty Szurawskiej – III miejsce w kategorii „Ludzie nadziei” oraz

Zuzanny Piórkowskiej  – wyróżnienie za pracę „Pomoc życia i zdrowia.”

Serdecznie gratulujemy laureatkom i dziękujemy za udział w konkursie.

Konkurs fotograficzny pod nazwą „Kalejdoskop nadziei 2020” Konkurs fotograficzny pod nazwą „Kalejdoskop nadziei 2020”

GC

Odnośniki