Konkurs Języka Angielskiego oraz Wiedzy o Wielkiej Brytanii

7 grudnia 2016

Siódmego grudnia w naszej szkole odbył się  Konkurs Języka Angielskiego oraz Wiedzy o Wielkiej Brytanii zorganizowany przez p. Agnieszkę Kalinowską oraz p. Wojciecha Rogulskiego. Konkurs był adresowany do wszystkich uczniów zainteresowanych pogłębianiem wiedzy o Wielkiej Brytanii. Głównym  celem tego typu przedsięwzięć jest motywowanie uczniów do poszerzania  wiedzy na temat Wielkiej Brytanii, popularyzacja i wzbogacenie wiedzy o kulturze, historii, geografii oraz życiu codziennym. W konkursie wzięło udział 28 osób. Uczestnicy pracowali samodzielnie rozwiązując test,  który składał się z dwóch części: kulturoznawczej oraz językowej. Najlepszy rezultat, czyli I miejsce zajęła Wiktoria Ambroziak z klasy 2 LOL . Drugie miejsce uzyskała Magdalena Binięda z klasy 3LOL. Na miejscu trzecim znalazła się Magdalena Pietrzykowska z klasy 2 LOI. Laureaci konkursu otrzymali  nagrody sponsorowane przez Komitet Rodzicielski.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy

Odnośniki