Konkurs „Zostań ekonomistą”

29 stycznia 2024

Drodzy Uczniowie!

Uprzejmie informujemy, że Dziekan Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu ogłasza VIII edycję konkursu „Zostań ekonomistą”. 
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów ze szkół ponadpodstawowych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 12 kwietnia 2024 r.

Celem Konkursu jest wspieranie rozwoju ambitnych i wyróżniających się wiedzą ekonomiczną Uczniów szkół średnich, popularyzowanie wśród nich wiedzy ekonomicznej, podnoszenie świadomości gospodarczej oraz zachęcanie uczestników Konkursu do podjęcia studiów ekonomicznych.  

Serdecznie zapraszamy Młodzież do wzięcia udziału w konkursie. Laureaci Konkursu otrzymują zaświadczenie uprawniające do przyjęcia na studia I stopnia bez konieczności udziału w postępowaniu kwalifikacyjnym podczas rekrutacji na kierunki studiów oferowane przez Wydział Ekonomiczny.

Wszelkie pytania dotyczące Konkursu proszę kierować do Pani Eweliny Szczerby.

Konkurs "Zostań ekonomistą"

Odnośniki