Międzypowiatowe zawody sportowe w indywidualnych biegach przełajowych

7 października 2022

W piątek 7 października sześcioro uczniów reprezentowało nasza szkołę na międzypowiatowych biegach przełajowych w Ostrołęce. W kategorii szkół  ponadpodstawowych dziewczęta  miały do pokonania dystans 1000 metrów, a chłopcy rywalizowali na dystansie długości 1500 metrów.

Najlepiej z naszej szkoły zaprezentowała się Staśkiewicz Aleksandra uczennica klasy 1LEa, która wywalczyła srebrny medal. Pozostałe zawodniczki uplasowały się na 11 i 12 miejscu. Podczas biegu Milena Puławska i Daria Dębek wykazały się sportową postawą fair play pomagając  zawodniczce która zasłabła podczas biegu. Chłopcy z naszej szkoły uplasowali się na wysokich miejscach które dały  im awans do Mazowieckich Igrzysk w biegach przełajowych.

Lista osób biorących udział w zawodach:
Balcer Alan 3TR
Szymański Dawid 4LE
Dębek Daria LEO
Puławska Milena 2 LE
Staśkiewicz Aleksandra Lea
Zaręba Aneta 4TE54


Opiekunami na zawodach byli p. Mateusz Gąsiewski i  p. Zwaliński Zbigniew

Odnośniki