Mistrzowie celuloidowej piłeczki

19 marca 2024

W dniach 13 – 19 marca bieżącego roku na terenie naszej szkoły odbyły się zawody w tenisie stołowym o zasięgu powiatowym.  Najlepszych zawodników poszczególnych  szkół średnich naszego miasta, gościliśmy trzy dni, rozgrywając pojedynki indywidualne oraz deblowe oddzielnie w kategoriach kobiet i mężczyzn.  Nasza szkoła reprezentowana była przez mocną drużynę  dziewcząt w składzie:

Natalia Kamińska

Łucja Zwolińska

Aleksandra Łobacz

Paulina Denis,

jak też i chłopców:

Bartosz Trzciński

Max Żarnowski,

Michał Jusiński

Wojciech Kowalewski.

 

Indywidualnie w kategorii dziewcząt najlepszą zawodniczką została reprezentantka naszej szkoły  Natalia Kamińska z klasy 2 Leb, w kategorii chłopców również bezkonkurencyjny okazał się nasz zawodnik Bartosz Trzciński z klasy 4LZ.

Rozgrywki deblowe prowadzone były w ostatnim dniu rywalizacji, nasi zawodnicy w dwójkach:

Natalia Kamińska,  Łucja Zwolińska oraz  Aleksandra Łobacz i Gabrysia Kowalska w kategorii  dziewcząt oraz  Bartosz Trzciński, Max Żarnowski  i  Wojciech Kowalewski, Michał Jusiński.

 

Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

Kategoria dziewcząt  –

I miejsce -Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej w Wyszkowie

II miejsce – Zespół Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie

III miejsce- I Liceum Ogólnokształcące w Wyszkowie

IV miejsce – Zakład Doskonalenia Zawodowego w Wyszkowie

V miejsce – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie

 

Kategoria chłopców  –

I miejsce – Zespół Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie

II miejsce- I Liceum Ogólnokształcące w Wyszkowie                

III miejsce – Zakład Doskonalenia Zawodowego w Wyszkowie

IV miejsce -Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej w Wyszkowie

V miejsce – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie

 

Trójka  zawodników naszej szkoły została wybrana najlepszymi zawodnikami turnieju:

Indywidualnie-  Natalia Kamińska (2 Leb) oraz  Bartosz Trzciński (4 Lz)

Drużynowo, w grze deblowej  –  Natalia Kamińska i Łucja Zwolińska (2Lz) – GRATULUJEMY.

Organizatorem a zarazem fundatorem medali i pucharów był Starosta Powiatu Wyszkowskiego Pan Wojciech Kozon.  Zawody poprowadził Pan Andrzej Rębowski wspólnie z nauczycielami wychowania fizycznego naszej placówki. Organizacyjnie pomoc w sędziowaniu zapewniali uczniowie naszej szkoły:  Julia Augustyniak, Gabrysia Brzostek, Emilia Chudy, Marta Reska, Zuzia Gierek, Paulina Denis, Gabrysia Kowalska, Natalia Filipek, Martyna Przyborowska, Wojciech Kowalewski , Michał Jusiński.

DZIĘKUJEMY

Piotr Nida

Odnośniki