Ogromny sukces uczennic technikum ekonomicznego Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości

13 kwietnia 2019

W dniu 13 kwietnia 2019 roku na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej odbyła się gala finałowa III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Przedsiębiorczości.  Konkurs składał się z trzech etapów. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test wiedzy (etap I) oraz przygotować projekt rozwiązania jednego z problemów (etap II).  Nadesłane prace oceniało jury konkursu. Finaliści, którzy zostali zakwalifikowani do etapu trzeciego, mieli za zadanie zaprezentować rozwiązanie oraz odpowiedzieć na zadane pytania.

Do ścisłego finału dostało się sześć osób, w tym uczennice z klasy 3TE, Magdalena Jaworowska oraz Agata Szymanik. 

Magdalena przedstawiła projekt „Jak zachować się w sytuacji klęski żywiołowej”, za który otrzymała drugie miejsce.

Agata zaprezentowała projekt kampanii społecznej, wspierającej walkę ze smogiem. Finaliści otrzymali indeksy na studia, dyplomy pamiątkowe oraz nagrody rzeczowe. Opiekunem projektu była pani Renata Lalak.

Magdalena Jaworowska

Agata Szymanik

Odnośniki