Piłka nożna- dziewczęta

2 października 2017

02.10.2017r. na Orliku przy ZS1 Wyszków odbyły się zawody w piłkę nożną dziewcząt, w których wystartowało pięć drużyn z powiatu wyszkowskiego. Nasze zawodniczki po emocjonującej grze zajęły I miejsce. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Joanna Jeż- uczennica klasy III LEB. Pierwsze trzy zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i medale.

Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice:

 1. Maliszewska Karolina II LZB
 2. Wojciechowska Patrycja II LZB
 3. Jeż Joanna III LEB
 4. Frąntczak Karolina III LEB
 5. Pietrzykowska Magdalena III LOI
 6. Żurawska Aneta III TE
 7. Pałubińska Marta I LZA
 8. Czyż Natalia I TE
 9. Witkowska Magdalena I LOI
 10. Druchniak Alicja I LOI
 11. Kowalczyk Marta I LOL
 12. Przyborowska Weronika I TE
 13. Zawadzka Aleksandra I LOI

Odnośniki