Piłka nożna zawody

15 lutego 2018

W dniach 14-15 luty odbyły się powiatowe halowe zawody w piłkę nożną szkół średnich. W środę w 1 LO Norwid o zwycięstwo rywalizowały dziewczęta z pięciu wyszkowskich szkół. Po rozegraniu meczy „każdy z każdym” okazało się, że zwycięstwo wywalczyły zawodniczki z naszej szkoły. Drugie miejsce uzyskały reprezentantki z LO Norwid. Na trzecim miejscu znalazły się uczennice CEZiU. Najlepszą zawodniczką została wybrana Karolina Frątczak z klasy 3 LEB. Trenerem naszej zwycięskiej reprezentacji dziewcząt  był Pan Mateusz Gąsiewski.

 

Skład naszej drużyny:

Karolina Maliszewska 2LZB

Patrycja Wojciechowska 2LZB

Joanna Jeż 3LEB

Karolina Frąntczak 3LEB

Marta Pałubińska 1LZA

Natalia Czyż 1TE

Alicja Druchniak 1LOI

Martyna Kowalczyk 1LOL

Aneta  Żurawska  3TE

Weronika Przyborowska 1TE

Zawadzka Aleksandra 1LOI

 

W czwartek na hali sportowej w naszej szkole do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn z powiatu wyszkowskiego. W finale po emocjonującej walce zawodnicy CEZiU pokonali reprezentację naszej szkoły. O trzecie miejsce walczyli uczniowie 1 LO Norwid i reprezentanci TPU. Ostatecznie lepsi okazali się zawodnicy TPU.

Trenerem naszej zwycięskiej reprezentacji chłopców był Pan Krzysztof Ostrowski.

 

Skład naszej drużyny:

Michał Szymański

Łukasz Szymański

Jakub Orłowski

Nikodem Laskowski

Kamil Nobis

Konrad Skrzecz

Piotrek Połodziuk

Adrian Jachacy

Kamil Paź

Mateusz Paź

Patryk Mróz

 

Gratulujemy zawodnikom wszystkich drużyn a w szczególności uczniom naszej szkoły, którzy co raz starają się jak najlepiej reprezentować naszą szkołę. Życzymy jeszcze więcej sukcesów w sporcie.

Odnośniki