POMAGAMY WERONICE!!!

5 września 2019

Droga społeczności szkolna. Jak zapewne większość z was już słyszała, z różnych źródeł, wasza szkolna koleżanka, a nasza absolwentka z 2015.r Weronika Gaszczyńska znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.

Od 8 lat zmaga się z mnogimi naczyniakami jamnistymi mózgu. Przeszła już 3 bardzo ciężkie operacje, ratujące życie.

Obecnie ma bardzo duże zmiany w pniu mózgu i jedynym ratunkiem dla niej jest operacja za granicą (w Niemczech), na którą potrzeba ogromnej sumy pieniędzy 300 000 tys. złotych.

Dlatego my nie możemy przejść obojętnie obok jej życiowej tragedii i chcemy czynnie włączyć się w zbiórkę funduszy na operację.

Jak mówi ona sama „Proszę o życie, bo ta zbiórka powstała, żeby uratować mi życie”.

W związku z powyższym prosimy  każdą z klas o zbiórkę pieniążków, na rzecz Weroniki, do poniedziałku 09 września, późniejsze ich przeliczenie  i przekazanie wychowawcom lub następującym nauczycielom: p. Agnieszce Kalinowskiej/ p. Justynie Zawierucha.

W poniedziałek odbędzie się również sprzedaż ciast, przygotowana przez klasę 2LOE, z której zebrane środki także zostaną przekazane Weronice.

Liczymy na wasze wielkie serca i aktywne zaangażowanie w tę szlachetną akcję.

Agnieszka Kalinowska