Powiatowe Zawody w Koszykówce Szkół Średnich

6 listopada 2014

05.11.2014r w Zespole Szkół nr1 odbyły się Powiatowe Zawody w Koszykówce Dziewcząt. Wzięły w nich udział reprezentacje szkół: ZS1,ZS2,ZS3 i 1LO. Dziewczęta grały systemem „każdy z każdym”, Zespół ZS3 zmierzył się kolejno: z ZS1(15:13), następnie z ZS2(28:10) i wreszcie z 1 LO(24:11). Nasze koszykarki okazały się bezkonkurencyjne. Końcowe wyniki zawodów:

1m-ZS3

                                                                                                 2m-ZS2

                                                                                                 3m-ZS1

                                                                                                 4m-1LO.

Zespół naszej szkoły zagrał w składzie:Karolina Nadaj 1LOS,Paulina Pokraśniewicz 1LOS, Karolina Pokraśniewicz 1LOS, Kornelia Kisiel 1LOS, Joanna Nasiadka 2LOL, Angelika Stankiewicz 2LOL, Milena Wasilewska 2LOS, Natalia Wilkowska 2LOS,Klaudia Jagielska 2LOS, Judyta Potaś 3TE, Sandra Szydłowska 3TE,Żaneta Pieńczuk 3TE. Kapitan drużyny Karolina Nadaj została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Gratulacje  dla wszystkich koszykarek za zaangażowanie i sportową postawę!

 

 

06.11.2014r w naszej szkole odbyły się Powiatowe Igrzyska w Koszykówce Chłopców. Drużyny rozegrały 10 meczy w systemie „każdy z każdym”. Nasza reprezentacja zmierzyła się z zespołem Zabrodzia(15:8). Z drużyną ZS2 wygraliśmy 30:8. W kolejnym meczu zawodnicy ZS3 ulegli zespołowi 1LO 9:28. Po przerwie czekał nas jeszcze mecz z drużyną ZS1, który goście wygrali 22:13. Ostatecznie nasi chłopcy uplasowali się na 3 miejscu. Końcowe wyniki turnieju:

1m-ZS1

                                                                                                     2m-1LO

                                                                                                     3m-ZS3

                                                                                                     4m-Zabrodzie

                                                                                                     5m-ZS2.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Krzysztof Maciak z ZS1.

 

Skład naszego zespołu: Amadeusz Godlewski 3LEA, Rafał Gierek 3LOI, Dominik Wróblewski 2LOS, Piotr Włodarczyk 2LOI, Michał Orłowski 2LOI, Hubert Chmielewski 3LOS, Jakub Krupa 2LOI, Mateusz Kucharczyk 2LOI, Bartosz Kaput 3LOL, Dawid Kalinowski 1LOS, Karol Filipiak 1LOS, Michał Tubaja 2TE.  Sportowcom gratulujemy i dziękujemy za walkę!

Odnośniki