Relacje z zawodów sportowych

13 maja 2013

19 marca 2013r. w sali I LO im. C.K. Norwida w Wyszkowie odbył się Powiatowy turniej w piłkę siatkową chłopców. W zawodach wzięło udział pięć zespołów – reprezentacje wyszkowskich szkół ponadgimnazjalnych. Zmagania sportowe rozpoczęto o godzinie 9,15 zaraz po uroczystym otwarciu turnieju przez panią dyrektor POKiS M. Gajewską.

Rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym” .Rozegrano 10 meczy na bardzo wysokim poziomie. Najlepiej zaprezentowała się reprezentacja naszej szkoły , nie przegrywając żadnego meczu zajęła pierwsze miejsce w turnieju. O zwycięstwie decydował mecz z drużyną I LO, w którym to nasi chłopcy przegrali pierwszego seta jednak w dwóch następnych byli zdecydowanie lepsi. Do zwycięstwa w dużej mierze przyczynił się kapitan ZS3 –Michał Urbaniak, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

K.Ostrowski

Odnośniki