Spotkania autorskie w Bibliotece Pedagogicznej w Wyszkowie

24 listopada 2021

W dniu 24.11.2021 r. uczniowie klas 1TE i 1LE uczestniczyli w spotkaniu autorskim  ze znaną pisarką i biografką panią Mariolą Pryzwan. W  bardzo ciekawy sposób przedstawiła nam ona historie dwóch niesamowitych polskich poetek: Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej ( Lilki ) i Haliny Poświatowskiej( Haśki ). Pani Mariola Pryzwan opowiadała
o tym z pasją i zaangażowaniem. Uczniowie dowiedzieli  się wielu ciekawostek i nieznanych nam dotąd faktów o poetkach. Czas minął nam szybko i przyjemnie. Wychodząc ze spotkania, wiedzieliśmy, że z przyjemnością wrócimy do czytania wierszy Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej i Haliny Poświatowskiej.

Spotkanie odbyło się  w ramach współpracy biblioteki szkolnej z Biblioteką Pedagogiczną w Wyszkowie.

                                                                                                              Biblioteka szkolna

Odnośniki