Strefa relaksu w bibliotece ZS3 i CKU

21 marca 2023

W ZS3 i CKU w Wyszkowie w drugim semestrze nauki z myślą o potrzebach uczniów i słuchaczy, pojawiło się nietypowe i ciekawe miejsce. Jedno z pomieszczeń biblioteki szkolnej (wspólnej dla obydwu szkół) zostało zaaranżowane i przygotowane (staraniem głównie pracowników CKU i ze środków tej szkoły) jako strefa wypoczynku i relaksu dla młodzieży. Znajdują się w nim wygodne kanapy, fotele i pufy. Uczniowie mają do dyspozycji gry planszowe, czasopisma, ciekawe książki do poczytania oraz ulotki edukacyjne.

To miejsce przytulne i przyjazne, gdzie można przyjść rano przed lekcjami lub też odpocząć po zajęciach. Służy ono także jako miejsce spotkań z doradcą zawodowym czy zaproszonym gościem z wykorzystaniem do tego celu telewizora i laptopa. Elementem aranżacji strefy wypoczynku jest fototapeta z widokiem pięknego, zielonego lasu, która wszystkim bardzo się podoba i oddziałuje relaksacyjnie. 

Użytkownicy są zadowoleni i chętnie korzystają z nowego miejsca, którym opiekują się nauczyciele bibliotekarze.   

Zapraszamy Wszystkich do biblioteki i korzystania ze strefy wypoczynku oraz miłego spędzania wolnego czasu.

Biblioteka szkolna ZS3 i CKU

 

Odnośniki