Szkolna Liga Piłki Halowej

8 stycznia 2020

Halowy Turniej Piłki Nożnej został rozegrany po raz trzeci. W tegorocznej edycji wzięło udział 15 zespołów reprezentujące swoje klasy ( pięć klas pierwszych i dziesięć klas starszych ). Mecze rozgrywane były systemem pucharowym. Do zawodów zgłosiły się dwa zespoły dziewcząt.

Grupę młodszą wygrała klasa I LOI, a grupę starszą – klasa II LOZ. Oba zespoły spotkały się w finale. Klasa II LOZ nie pozostawiła wątpliwości co do tego, kto jest mistrzem tegorocznej edycji. Mecz finałowy zakończył się wysoką wygraną klasy II LOZ 10 : 0.

Klasa II LOZ grała w składzie: Wrzesiński Piotr, Wojtkowski Przemysław, Kryspin Kisiel, Kulasiński Karol, Mikołaj Mróz, Kowalski Dominik, Sejbuk Jakub, Łada Hubert.

Turniej przeprowadził Pan Tomasz Dąbrowski

Odnośniki

Skip to content