Szkolna Liga Piłki Halowej

8 stycznia 2020

Halowy Turniej Piłki Nożnej został rozegrany po raz trzeci. W tegorocznej edycji wzięło udział 15 zespołów reprezentujące swoje klasy ( pięć klas pierwszych i dziesięć klas starszych ). Mecze rozgrywane były systemem pucharowym. Do zawodów zgłosiły się dwa zespoły dziewcząt.

Grupę młodszą wygrała klasa I LOI, a grupę starszą – klasa II LOZ. Oba zespoły spotkały się w finale. Klasa II LOZ nie pozostawiła wątpliwości co do tego, kto jest mistrzem tegorocznej edycji. Mecz finałowy zakończył się wysoką wygraną klasy II LOZ 10 : 0.

Klasa II LOZ grała w składzie: Wrzesiński Piotr, Wojtkowski Przemysław, Kryspin Kisiel, Kulasiński Karol, Mikołaj Mróz, Kowalski Dominik, Sejbuk Jakub, Łada Hubert.

Turniej przeprowadził Pan Tomasz DąbrowskiSzkolna Liga Piłki Halowej Szkolna Liga Piłki Halowej Szkolna Liga Piłki Halowej

Odnośniki