Szkolne przesłuchania do VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej Jose Song

15 lutego 2022

Szkolne przesłuchania do VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej Jose Song

W dniu 15 lutego, mimo trwającej jeszcze edukacji zdalnej, w hali szkolnej, odbyły się szkolne przesłuchania. Miały one wyłonić dwóch wykonawców,  reprezentujących naszą szkołę podczas finałowego konkursu, który będzie miał miejsce w dniu 18 marca, na deskach Bielańskiego Domu Kultury w Warszawie.

Jak można się domyślać wszyscy zgłoszeni wykonawcy, a byli nimi: Kajetan Michalik z kl. 3LOL, Aleksander Godłoza z kl. 3Ti5, Roksana Sówka z kl.3LOL, Zuzanna Ginko z kl. 2LZ4, Weronika Muszyńska zkl. 3LZ oraz Sebastian Bedecki z kl. 2TP, byli doskonale przygotowani pod względem wokalnym  oraz językowym i zrobili na Jury ogromne wrażenie. Jednakże, serca jurorów skradły Roksana Sówka, która zaśpiewała arię z opery Gianni Schicchi „O Mio Babbino Caro” oraz Zuzanna Ginko, która wykonałą utwór Lary Fabian „Je suis malade” w języku francuskim.

Miło jest nam poinformować, że obie nasze uczennice, które musiały następnie nagrać demo i przesłać do organizatorów konkursu, zostały zakwalifikowane do następnego etapu J

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!!!

 

A.Kalinowska

Odnośniki