Szkolny Kiermasz Podręczników

10 września 2021

W dniach 9 i 10 września w hali sportowej ZS3 odbył się szkolny kiermasz podręczników. Uczniowie mieli możliwość odprzedać podręczniki, których już nie potrzebują, a także kupić te, których będą używać w bieżącym roku szkolnym. W czwartek 9 września na kiermasz przybyli uczniowie klas pierwszych, którzy mogli zaopatrzyć się w podręczniki sprzedawane przez uczniów klas drugich. 10 września odbył się kiermasz dla pozostałych roczników. Wydarzenie to było nie tylko świetną okazją, żeby zakupić lub sprzedać używane podręczniki, ale także promowało postawy proekologiczne wśród młodzieży. Uczniowie mogli dać swoim podręcznikom drugie życie i tym samym zachować się bardziej „eko”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom tego wydarzenia i zapraszamy za rok.

 

Szkolny Kiermasz Podręczników

Odnośniki