Sztafetowe biegi przełajowe

23 września 2016

23 września 2016r. w Długosiodle na Stadionie Leśnym odbyła się inauguracja Roku Sportowego Szkół Średnich 2016/2017. W ceremonii otwarcia uczestniczyli przedstawiciele POKiS-u – Pani Dyrektor Maria Gajewska i Pan Andrzej Rembowski. Po oficjalnym otwarciu młodzież rywalizowała w biegach sztafetowych w kategorii dziewcząt i chłopców.

Najlepiej wśród chłopów zaprezentowali się zawodnicy naszej szkoły, zajmując I miejsce. Dziewczęta po dramatycznej walce straciły na ostatniej zmianie prowadzenie i ostatecznie zajęły II lokatę. Zajęte miejsce kwalifikują się do dalszych etapów rywalizacji. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Naszą szkołę reprezentowali:

Kategoria dziewcząt:

Klaudia Deptuła III LOS

Małgorzata Wrzaszczak I LOL

Katarzyna Świderska I LOL

Karolina Nadaj III LOS

Paulina Pokraśniewicz III LOS

Anna Kujawska I LOL

Gabriela Gadomska I LOL

Aneta Żurawska 2 TE

Agata Szymanik I TE

Ewelina Szymczuk I TE

Kategoria chłopców:

Bartosz Baliński I LZA

Szymon Skura IV TI

Dawid Kalinowski III LOS

Piotr Połodziuk II LOI

Konrad Skoczeń III LOS

Paweł Petrykowski III TE

Łukasz Szymański III TI

Arkadiusz Rogulski I LOI

Adrian Szymczak II TE

Odnośniki