Sztafetowe biegi przełajowe

9 października 2018

9 października 2018 roku w Długosiodle odbyły się powiatowe biegi sztafetowe. Każdy z zawodników musiał pokonać dystans około 1000 metrów. Dziewczęta z naszej szkoły, z dużą przewagą dotarły na metę jako pierwsze. Chłopcy, którzy również reprezentowali ZS3 zajęli 2 miejsce. Tym samym, obydwa zespoły zakwalifikowały się do między powiatowych biegów sztafetowych w Ostrołęce, które odbyły się 13 października. Po ogromnym wysiłku jaki włożyli chłopcy i dziewczęta w pokonanie trasy udało się im zdobyć pierwsze miejsca w obydwu kategoriach, w wyniku czego zakwalifikowali się do mazowieckich biegów sztafetowych, na których będą walczyć o tytuły Mistrzów Mazowsza. Opiekunami naszych zespołów są Pan Mateusz Gąsiewski oraz Pan Krzysztof Ostrowski.

Odnośniki