Technikum w ZS3 na najwyższym podium

12 stycznia 2024

Technikum w ZS3 na najwyższym podium

 

Nasza szkoła – Technikum w Zespole Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie znów ze Złotą Tarczą, znów wśród najlepszych techników w Polsce.

W 26. edycji ogólnopolskiego renomowanego rankingu miesięcznika „Perspektywy”2024  uplasowaliśmy się na 88 miejscu w kraju, zaś  w województwie mazowieckim zajęliśmy 15 pozycję i tym samym zostaliśmy wyróżnieni Złotą Tarczą. Powtórzyliśmy sukces sprzed dwóch lat.

Kapituła rankingu pod przewodnictwem rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. Ryszarda Koziołka brała pod uwagę sukcesy szkół w olimpiadach przedmiotowych, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminów zawodowych za rok 2023.

Cieszymy się bardzo, że nasza szkoła – uczniowie i nauczyciele osiągają wysokie wyniki w nauce i pracy. Gratulujemy społeczności ZS3.

Grażyna Witkowska

Odnośniki