Wizyta Przedszkolaków w ZS3

15 grudnia 2023

W piątek 15 grudnia Zespół Szkół Nr 3 gościł  „Małych” Podopiecznych Przedszkola nr 7 „Promyk”  z Wyszkowa. Dzieci w towarzystwie nauczycieli oraz starszych uczniów mogły zobaczyć szkołę od środka, odwiedzając sale lekcyjne, salę gimnastyczną wraz z  trybunami,  a także bogaty zbiór książek w bibliotece szkolnej. Przedszkolaki wraz z Paniami Nauczycielkami byli oczarowani wnętrzami szkoły, jej wielkością jak również postawą naszej młodzieży, która wykazała się serdecznością i otwartością. Głównym punktem wizyty było wystawienie bajki „ Czerwony Kapturek” całkowicie w języku angielskim, w celu promowania i oswajania się z językiem obcym.  Aktorami byli uczniowie klasy 3 LI/LEO. Występ został bardzo ciepło przyjęty przez naszych Gości. Wspólne spotkanie, z pewnością na długo pozostawi miłe wspomnienia.

Organizator
Matylda Kryszkiewicz

Odnośniki