Wizyta uczniów klasy IV TE w Quad Graphics w Wyszkowie

17 marca 2016

W dniu 17 marca 2016 r. uczniowie klasy IV Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół Nr 3 odwiedzili firmę  Quad Graphics. Głównym celem naszego spotkania było zwiedzanie działu finansowego. Uczniowie poznawali poszczególne stanowiska poprzez rozmowy z pracownikami ,którzy w ich obecności dokonywali transakcji związanych z działaniem firmy. Na uwagę zasługuje fakt , że czynności podejmowane były w języku angielskim, co dodatkowo wzbudzało podziw wśród uczniów. Warto zauważyć, że spotkaliśmy tam wielu naszych absolwentów, którzy dzielili się z nami  swoimi refleksjami związanymi  z wykonywaniem zawodu.

Młodzież klasy IV TE była pod wrażeniem atmosfery i wzajemnego poszanowania , jakie panuje wśród pracowników działu. Na koniec wizyty uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z  przygotowanym przez firmę zadaniem, które polegało na sprawdzeniu znajomości języka angielskiego.  Była to zachęta dla naszych ekonomistów do doskonalenia wiedzy z tego języka, ponieważ firma Quad Graphics i bardzo ceni tę umiejętność u potencjalnych pracowników. Na koniec zostaliśmy poczęstowani obiadem, co podkreślało znaczenie naszej wizyty.

Dziękujemy  pani Joannie Krzyżaniak  i pracownikom działu finansowego za możliwość zapoznania uczniów z firmą.

 Uczestnicy spotkania

Odnośniki