World Investor Week- Światowy Tydzień Inwestora 2021 r.

8 października 2021

World Investor Week- Światowy Tydzień Inwestora 2021 r.

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach V edycji kampanii World Investor Week- Światowy Tydzień Inwestora w dniach 4-8 października 2021 r. przeprowadził cykl webinariów dla środowiska szkolnego skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz nauczycieli, m.in. doradców metodycznych podstaw przedsiębiorczości lub wiedzy o  społeczeństwie, nauczycieli przedmiotów ekonomicznych, kształcenia zawodowego oraz innych nauczycieli zainteresowanych tematyką webinariów, w tym szkolnych koordynatorów kampanii Global Money Week.

Uczniowie ZS Nr 3 wzięli udział w następujących spotkaniach:

Lp.

Data

Nazwa Webinarium WIW dla uczniów

Klasa

1.       

04.10.2021r.

(poniedziałek)

 

„Giełda, inwestycje, akcje, obligacje – co się kryje pod tymi pojęciami”.

 

1 TE

2.       

05.10.2021r.

(wtorek)

 

„Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych – aspekty praktyczne”.

3TE5

3.       

08.10.2021r.

(piątek)

 

„Zagrożenia i oszustwa na rynku funduszy inwestycyjnych”.

3TE

 

Koordynatorem kampanii była pani Renata Lalak – nauczyciel ZS 3 w Wyszkowie.

Odnośniki