„Wybieram Wybory”

9 listopada 2017

W dniu 09 listopada  2017 roku odbył się etap szkolny II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „ Wybieram Wybory”  organizowanego przez Państwową Komisję Wyborczą i Krajowe Biuro Wyborcze. Przystąpiło do niego dziewięciu uczniów                    z naszej szkoły :

1. Sylwia Książek – II LOE
  2. Julia Wysocka- II LOE
  3. Aleksandra Kalinowska – I LZA
  4. Weronika Wasilewska – I LZA
  5. Sylwia Grzegorczyk – I LZA
  6. Marta Pałubińska – I LZA
  7. Dawid Kuciński – I LOE
  8. Michał Baran – I LOE
  9. Anna Jastrzębska – I LOE

Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, a w szczególności w zakresie wyborów samorządowych, propagowanie idei udziału w tych wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.

Po otrzymaniu wyników z Delegatury Krajowego Biura Wyborczego okazało się , że uczennica klasy I LOE, Anna Jastrzębska przeszła do kolejnego, wojewódzkiego etapu. Gratulujemy Ani  i życzymy kolejnych sukcesów. Pozostałym uczniom dziękuję za zaangażowanie i przygotowanie się do konkursu.

Katarzyna Szymańska