Wybory do Samorządu Szkolnego

Wybory do Samorządu Szkolnego

Lista kandydatów:
aktualizacja 14 VI 2021r.

 

Oliwia Kwapisz kl. 2LE4

Informacje

Wybory do Samorządu Szkolnego

 

Nazywam się Oliwia Kwapisz I jestem uczennicą klasy 2LE4. Mam wiele zainteresowań jednak myślę, że najciekawszymi z nich są śpiew, gotowanie i spędzanie czasu ze znajomymi. Jestem osobą bardzo pozytywną, pełną energii , gotową do działania. Często przyjmuję w grupie rolę lidera, dlatego jestem przekonana, że nadawałabym się na przewodniczącą szkoły. Jestem również osobą bardzo empatyczną, wyrozumiałą i zaradną oraz odpowiedzialną. Często podchodzę do spraw zadaniowo, przez co uzyskuje pozytywne wyniki. Staram się być pomocna I zawsze gdy widzę w swoim otoczeniu osobę która potrzebuje pomocy, staram się jej udzielić. Mogę też na pewno powiedzieć o sobie, że bywam duszą towarzystwa, bardzo łatwo nawiązuje kontakty i jestem otwarta na nowe znajomości . Dzięki moim pasją, często mogę zaangażować się w życie szkoły i organizację różnych wydarzeń pozaszkolnych. Bardzo cenie sobie szczerość w ludziach i lubię spędzać czas z moimi rówieśnikami.

 

 

Jakub Wróbel kl. 2LI4

Informacje

Wybory do Samorządu Szkolnego
Wybory do Samorządu Szkolnego

Cześć wszystkim! Nazywam się Jakub Wróbel. Mam 16 lat, chodzę do klasy 2 o kierunku informatycznym i mam zamiar startować na stanowisko przewodniczącego szkoły. Interesuje się informatyką, muzyką, gram na gitarze i okazyjnie nagrywam amatorskie filmy na platformę YouTube. W wolnym czasie lubię przebywać na łonie przyrody, przez co pełnie również służbę w harcerstwie. Jestem uczynną i sumienną osobą, która jeśli tylko ma taką możliwość to nie zostawi nikogo w potrzebie. Chętnie również słucham potrzeb innych i staram się je spełniać, dlatego wierzę, że z Waszą pomocą nasza szkoła stanie się jeszcze lepszym miejscem i z jeszcze większą chęcią będziemy do niej wracać. Teraz przedstawię parę zmian, które chciałbym zaproponować:

– Więcej ławek na dworze, by spędzać przerwy na świeżym powietrzu;
– Wykorzystanie potencjału radiowęzła, gdy powrócą dłuższe przerwy (np. muzyka wybierana przez uczniów)
– Organizowanie tematycznych dni
– Konkursy szkolne, by uczniowie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami
– Więcej stojaków na rowery, by nie przypinać ich do bramy
– Organizowanie różnych wydarzeń z okazji poszczególnych dni (np. poczta walentynkowa)

Oczywiście w mojej głowie jest jeszcze wiele pomysłów, jednak chciałbym, by szkoła zmieniała się na lepsze nie tylko i wyłącznie tylko z mojej inicjatywy. Chcę, by szkoła stawała się lepszą dzięki nam wszystkim, czyli społeczności tej szkoły. Mam nadzieję, że mogę liczyć na Wasz głos i pozdrawiam! 🙂

 

Piotr Mejer kl. 2LOE

informacje

 

Kinga Gałązka kl. 2LZ4

informacje

Wybory do Samorządu Szkolnego
Wybory do Samorządu Szkolnego
Wybory do Samorządu Szkolnego

Cześć! Nazywam się Kinga Gałązka i chodzę do klasy drugiej po szkole podstawowej o profilu prozdrowotno-przyrodniczym (2LZ4). Pasjonuje mnie biologia i chcę z nią powiązać swój przyszły zawód. Interesuję się psychologią oraz literaturą i sztuką. W wolnej chwili gram na gitarze. Lubię pomagać innym i aktywnie działać na rzecz szkoły. Mam dużo pomysłów na działania samorządu uczniowskiego,  jednak chętnie zapoznam się z waszymi propozycjami. Przedstawię wam kilka moich przykładów:

 • spotkania z psychologiem mające na celu pogłębienie wiedzy uczniów w temacie psychologii (jak reagować, kiedy ktoś bliski zmaga się z problemami, dbanie o swoją psychikę itp.)
 • kontynuacja zamawiania zeszłorocznych bluz i koszulek z logiem szkoły,
  • spotkania z absolwentami szkoły pracującymi w danym zawodzie,
  • organizowanie zbiórek pieniężnych na różne cele charytatywne,
  • zbieranie opinii uczniów,
  • troska o zieleń wokół szkoły: sadzenie drzew, krzewów, kwiatów, ich pielęgnacja,
  • wprowadzenie comiesięcznego dnia bez pytania,
 • spotkania z dietetykiem na temat zdrowego żywienia.

 

Wiktoria Gaszczyńska kl. 2TE

informacje

Wybory do Samorządu Szkolnego

Hej! Nazywam się Wiktoria Gaszczyńska i jestem uczennicą, a zarazem gospodarzem klasy drugiej technikum ekonomicznego. Posiadam wiele rozbieżnych zainteresowaniach (od muzyki i śpiewu, aż po medycynę i świat naszych pupili).  Zdecydowałam się na kandydaturę do samorządu szkolnego, ponieważ uważam, że świetnie nadaję się do tej roli. Jestem kreatywna i pomysłowa – co będziecie mogli zobaczyć w moich pomysłach, na zmiany w naszej szkole, a uwierzcie mi – potrafię osiągać postawione cele. Posiadam też cechy idealnego lidera, co z pewnością ułatwi mi pełnienie funkcji przewodniczącej. Jestem tolerancyjna, wyrozumiała, zorganizowana i odpowiedzialna, ale przede wszystkim zaradna i pomocna. Zawsze potrafię znaleźć wyjście z nawet najtrudniejszej sytuacji. Jako przewodnicząca samorządu, chciałabym by nasza szkoła stała się lepsza, byśmy chodzili do niej chętnie i żebyśmy byli w przyszłości – już jako absolwenci, dumni z tego, że wybraliśmy właśnie ZS3.

A oto klika zmian o jakie będę chciała ubiegać się jako przewodnicząca naszej szkoły:

 • Dzień bez pytania lub niezapowiedzianej kartkówki – jeden raz w każdym miesiącu;
 • “Kolorowe dni” oraz “dni tematyczne”, za które byłyby uwagi pozytywne;
 • Nieco więcej konkursów wewnątrzszkolnych, by mieć okazję do pokazania swoich zdolności;
 • Spotkania z osobami specjalizującymi się w dziedzinach poszczególnych klas – służba pogotowia, informatycy, dietetycy, przedsiębiorcy czy osoby sławne.
 • Organizowanie różnych zbiórek oraz wydarzeń adekwatnych do poszczególnych dni (np. Zbiórki na schronisko w Światowy Dzień Zwierząt, lub zakładanie kolorowych ubrań/akcesoriów z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii)

Chciałabym również w każdym półroczu przeprowadzić ankiety co według Was powinno ulec zmianie. Zmieniajmy naszą szkołę na lepsze wspólnie, by każdemu z osobna było w niej dobrze.

Jeśli dacie mi szansę to obiecuję, że wspólnie stworzymy NASZĄ szkołę! 😊

 

Igor Powierza kl. 2TI5

informacje

 

Kacper Puławski kl. 2TI5

informacje

 

Paweł Zdunek kl. 2TI5

informacje

Cześć, nazywam się Paweł Zdunek i jestem uczniem klasy drugiej o profilu technik informatyk(2TI5). Mam wiele zainteresowań, ale główne z nich to koszykówka, sztuki walki, gra na ukulele, i grafika komputerowa. Jestem przedsiębiorczy i dobrze zorganizowany, służę pomocą kolegom i koleżankom. Realizuje się w pasjach sportowych(od 5 lat ćwiczę Karate Kyokushin). Mam w sobie wiele empatii i zaradności. Moje zainteresowania i cechy charakteru mogą pomóc zmienić naszą szkolną społeczność. Liczę na Wasze głosy.

Wybory do Samorządu Szkolnego

 

Kacper Żurawski kl. 2TI5

informacje

Nazywam się Kacper Żurawski, jestem uczniem klasy 2Ti5. Lubię grać w siatkówkę i koszykówkę. Interesuje się składaniem komputerów i uwielbiam grać w gry. Jestem osobą pomocną, empatyczną i bardzo szczerą. Myślę, że poprzez swój charakter uda się zmienić naszą szkołę w lepszą dla uczniów.

Wybory do Samorządu Szkolnego

Odnośniki