Wycieczka klas 3LE4 i 3LI4

12 października 2021

W dniu 12 października 2021r. klasy 3LE4 i 3LI4 wraz z  paniami Grażyną Cholewińską,

Izabelą Składanek oraz panem Tomaszem Dąbrowskim wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem w programie wycieczki był seans filmowy w kinie Cinema City Złote Tarasy. Obejrzeliśmy  bardzo emocjonujący film pt. „Mistrz” w reżyserii Macieja Barczewskiego, opowiadający historię boksera, który walczył o życie w obozie koncentracyjnym  w Auschwitz. Film inspirowany był prawdziwymi wydarzeniami  z życia Tadeusza „Teddy’ego” Pietrzykowskiego. Drugim punktem wycieczki, po udanym seansie był „Escape Room Warszawa – pokoje zagadek”. Wraz z opiekunami przeszliśmy szkolenia dotyczące poruszania się po pokojach. Uczniowie wybrali różne poziomy trudności, a na rozwiązanie zagadek i wydostanie się z pokoju mieli 60 minut. Uczestnicy byli podzieleni na zespoły 4 i 5 osobowe. Wspólna zabawa bardzo wszystkim się podobała, pozwoliła miło spędzić czas  i pomogła w integracji uczniów obu klas.

Wycieczka była  edukacyjna pod względem historycznym. Doskonaliła umiejętność   logicznego myślenia oraz pracy zespołowej.

Wszyscy uczestnicy wycieczki uznali wyjazd do Warszawy za  bardzo udany.

Oliwia Kwapisz kl. 3 Le4

Odnośniki