Wycieczka klas IVTE i IVTI

20 listopada 2012

    W dniach 24,25,26 października 2012 roku uczniowie klasy IV TI, IV TE, III LOL ,pod opieką nauczycieli : Agaty Zawadzkiej, Jerzego Sasina, Adama Zająca, Edwarda Steczkowskiego , przebywali na wycieczce szkolnej trasą Wieliczka – Kraków- Oświęcim – Częstochowa. 24 października wyruszyliśmy z Wyszkowa w podróż do miejsca noclegowego Tara Hostel na krakowskim Kazimierzu. Następnego dnia , wraz z dwoma przewodnikami ,wędrowaliśmy po Krakowie. Zwiedzaliśmy między innymi : Plac Matejki, Jamę Michalika, Dom Lekarski, Teatr Juliusza Słowackiego, Kościół Franciszkanów, Bazylikę Mariacką i Katedrę Wawelską. W godzinach wieczornych odwiedziliśmy Muzeum Kopalni Soli w Wieliczce. Ostatniego dnia obejrzeliśmy przejmujące zbiory Muzeum w Oświęcimiu oraz pojechaliśmy do Częstochowy, by uczestniczyć w Pielgrzymce Maturzystów na Jasnej Górze.

Tomasz Bączek , klasa IVTI

Meow Gallery: The gallery is empty.

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odnośniki