Zawody w piłkę nożną dziewcząt i chłopców.

3 października 2014

W dniu 01.10.2014 w Zabrodziu odbyły się zawody sportowe dziewcząt w piłkę nożną.

Naszą szkołę reprezentowały następujące dziewczęta: Pokraśniewicz Karolina kl. 1 los, Pokraśniewicz Paulina kl. 1 los, Nadaj Karolina kl. 1 los, Deptuła Klaudia kl. 1 los, Kisiel Kornelia kl. 1 los, Orłowska Karolina kl. 2 los, Wasilewska Milena kl. 2 los, Abramczyk Ewa kl. 2 los, Modzelan Maryla kl. 2 los, Dąbrowska Joanna kl. 2 loe, Kryszkiewicz Sylwia kl. 1 loe, Stankiewicz Angelika. Po bardzo zaciętej walce nasz zespół zajął I miejsce. II miejsce zajął Zespół szkół nr 1 a na III miejscu uplasowały się zawodniczki Liceum Ogólnokształcącego Norwid. Najlepszą zawodniczką wybrana została Karolina Nadaj z kl.1 los. Gratulujemy naszym dziewczętom i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem drużyny był Pan Mateusz Gąsiewski.

 

W dniu 02.10.2014 w Wyszkowie odbyły się powiatowe zawody sportowe w piłce nożnej chłopców w Zespole szkół nr 1.

Naszą szkołę reprezentowali następujący chłopcy: Witkowski Dominik kl. 1 los, Lonca Cezary kl. 2 los, Ponichtera Karol kl. 3 los, Gałązka Damian kl. 3 los, Kaput Kamil kl. 3 los, Chmielewski Hubert kl. 3 los, Wierzchoń Jakub kl. 3 los, Rzemek Kacper kl. 3 los, Marzoch Michał kl. 3 los, Cichowski Michał. Nasza szkoła ostatecznie uplasowała się na II miejscu. Opiekunem był Pan Krzystof Ogrodziński. Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów.

 

Odnośniki