Zbiórka karmy i akcesoriów dla zwierząt.

13 października 2017

Uczniowie naszej szkoły jak co roku włączyli się do akcji zbiórki karmy i akcesoriów dla zwierząt objętych opieką Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Wyszkowie. Zbiórkę zorganizowały trzy uczennice klasy II LZA: Kasia Rozenek, Magda Szczesna i Julka Świderska pod opieką nauczycielki biologii Agnieszki Zdrojewskiej. W tym roku dzięki pomysłowości wyżej wymienionych uczennic akcja przebiegała nieco inaczej, opracowany został system puntowy.

Zebrano:

  • 260 kg karmy mokrej
  • 26 kg suchej
  • 16 preparatów przeciwko kleszczom i pchłom
  • Koce
  • Smakołyki
  • Szelki
  • Smycze
  • Obroże
  • Miski
  • Zabawki

Do akcji włączyło się  11 klas naszej szkoły, nauczyciele i pracownicy administracji.

Najwięcej punktów zdobyły klasy II LOE i II LZA. Uczniowie tych klas otrzymają od dyrekcji nagrodę. Na szczególne wyróżnienie zasługuje też klasa III LOL, za praktyczne podejście do akcji. Klasa zakupiła preparaty przeciw kleszczom,  witaminowe i akcesoria.

Serdecznie dziękuję organizatorkom akcji Kasi, Magdzie i Julce, uczniom , którzy wzięli udział w akcji,  Pani Agnieszce Michalik i  pani Magdalenie Królikowskiej.

                                                                                                             Agnieszka Zdrojewska.

Odnośniki