Zebrania rodzicielskie i posiedzenie Rady Rodziców

24 września 2015

W dn. 24.09.2015 r. odbyły się zebrania rodzicielskie, oddzielnie dla klas pierwszych i maturalnych. Zebrania plenarne, odbywające się w hali sportowo-widowiskowej, prowadziła pani dyrektor Elżbieta Michalik. Przedstawiono rodzicom uczniów z klas pierwszych wszystkich nauczycieli uczących, zaprezentowano również informację o szkole i zasadach obowiązujących uczniów oraz pan Jerzy Sasin wyjaśnił działanie dzienników elektronicznych. Rodzice maturzystów otrzymali szczegółową informację o przepisach dotyczących zbliżającego się egzaminu dojrzałości.

Po spotkaniach z wychowawcami w salach lekcyjnych odbyło się plenarne posiedzenie szkolnej Rady Rodziców („trójki klasowe”), na którym m.in. zostały przedstawione i przyjęte szkolne plany – wychowawczy i profilaktyki. Zebraniu przewodniczyły panie reprezentujące prezydium Rady – Bożena Burghardt oraz Urszula Binięda.

AMM

Odnośniki