Dodatkowe zajęcia dla uczniów „Koło Zwolnionych z Teorii”

18 stycznia 2024

Szanowni Uczniowie,

Z radością ogłaszamy nową inicjatywę w naszej szkole! Dla tych z Was, którzy odczuwają potrzebę, podejmowania działalności społecznej oraz przygotowania się do wyzwań rynku pracy. Przygotowaliśmy dodatkowe zajęcia dla uczniów „Koło Zwolnionych z Teorii”. Zapraszamy Was do udziału w spotkaniach, na których skupimy się na praktycznym podejściu do nauki poprzez przygotowanie do tworzenia własnych projektów społecznych i nabywania kompetencji przyszłości.

Dzięki Zwolnionym z Teorii możesz rozwijać kompetencje praktyczne, poszukiwane przez pracodawców, takie jak: współpraca w zespole, krytyczne myślenie, kreatywność czy komunikacja. Młodzież realizująca Zwolnionych z Teorii, dzięki praktycznemu działaniu, uczy się też samodzielności i nabiera pewności siebie. Zwolnieni z Teorii mogą być pierwszym wpisem do CV.

Poprzez organizację projektów społecznych nie tylko możesz przyczynić się do poprawy życia w lokalnych społecznościach, ale również zdobędziesz praktyczne kompetencje, np. po raz pierwszy wchodząc w rolę lidera zespołu, co pozwala zdobyć uniwersalne umiejętności miękkie i wyróżnić się podczas rozmów rekrutacyjnych.

Więcej na temat inicjatywy przeczytasz tutaj: https://zwolnienizteorii.pl/

Spotkania „Koła Zwolnionych z Teorii” będą odbywały się raz w miesiącu w czwartek o godz. 15.00. Startujemy 1 lutego.

Mam nadzieję, że dodatkowe zajęcia staną się dla Was okazją do rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.

Zapraszam do wzięcia udziału.

org. D. Poleska

Odnośniki